7/28/2014

153. BEACH WAVES L'OREAL PROFESSIONNEL - FALE PROSTO Z PLAŻY
KILKA DNI TEMU MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU MARKI L'OREAL PROFESSIONNEL, KTÓREGO TEMATEM PRZEWODNIM BYŁY "BEACH WAVES - FALE PROSTO Z PLAŻY". OKRES LETNI JEST IDEALNĄ OKAZJĄ DO ZMIANY CODZIENNEJ, FRYZURY NA PEŁNE OBJĘTOŚCI, UCZESANE WIATREM, A TAKŻE SŁONĄ WODĄ WŁOSY. ZOSTAŁAM WYBRANA, JAKO JEDNA Z TRZECH MODELEK, NA KTÓREJ ZOSTAŁ PRZEDSTAWIONY EFEKT PRZEDSIĘWZIĘCIA. AMBASADORKĄ NOWEJ USŁUGI W SALONACH L'OREAL PROFESSIONNEL, A TAKŻE CAŁEJ LINII KOSMETYKÓW DO TWORZENIA "DZIKICH FRYZUR" JEST KIRSTEN DUNST.
USŁUGA "BEACH WAVES" WYKONYWANA JEST W DWÓCH ETAPACH. W PIERWSZYM WŁOSY ZOSTAJĄ PODZIELONE NA PASMA, PO UPRZEDNIM WYDZIELENIU PRZEDZIAŁKA TYPU "ZIG - ZAG" W CELU ZWIĘKSZENIA OBJĘTOŚCI. NASTĘPNIE WŁOSY NAWIJA SIĘ NA WAŁKI ROLLER BEACH WAVES I PODDAJE SIĘ DZIAŁANIU PŁYNU SKRĘCAJĄCEGO PRZEZ 10 - 15 MINUT. KOLEJNO STOSUJE SIĘ ŚRODEK NEUTRALIZUJĄCY, ABY PRZYSPIESZYĆ PROCES TRANSFORMACJI WŁOSÓW. USŁUGA TRWA OKOŁO 1 GODZINY. EFEKT UTRZYMUJE SIĘ DO 8 TYGODNI.ZALECA SIĘ STOSOWANIE DO STYLIZACJI ŻELU NADAJĄCEGO EFEKT POTARGANYCH WŁOSÓW (L'OREAL WILD STYLERS BY TECNI.ART) ORAZ SOLI MORSKIEJ W SPRAY'U BEACH WAVE (BEACH WAVES TEXTURISING SALT SPRAY). W TYM CZASIE MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O UŻYWANIU SZCZOTKI/GRZEBIENIA. WYSTARCZY PO KAŻDYM UMYCIU  "UGNIATAĆ" WŁOSY, DLA PODTRZYMANIA "SKRĘTÓW" ORAZ UŻYWAĆ SUSZARKI Z DYFUZOREM I GOTOWE!

 PRZED WYKONANIEM USŁUGI.WARSZTATY POPROWADZIŁ I WYCZERPUJĄCO ODPOWIADAŁ NA PYTANIA EKSPERT L'OREAL PROFESSIONNEL JAN POSPISZYL.

  CAŁĄ USŁUGĘ WYKONAŁ FRYZJER DARIUSZ TĘSIOROWSKI ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA. WYKAZAŁ SIĘ ZNAJOMOŚCIĄ BRANŻY, A TAKŻE PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM DO POWIERZONEGO MU ZADANIA. SZCZERZE POLECAM!


TERAZ CZAS NA EFEKTY... JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z REZULTATU JAKI ZOSTAŁ ZAPREZENTOWANY NA MOICH WŁOSACH. WYGLĄDAJĄ NATURALNIE, A PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKI USŁUDZE ZYSKAŁY NA OBJĘTOŚCI. JEST TO IDEALNY SPOSÓB NA WIELKĄ ZMIANĘ, W BARDZO KRÓTKIM CZASIE. JESTEM PO PIERWSZYM UKŁADANIU WŁOSÓW "SAMODZIELNIE" I EFEKT NADAL SIĘ UTRZYMUJE. POLECAM!

DZIĘKUJĘ CAŁEJ EKIPIE  SALONIKU ZA FANTASTYCZNĄ ATMOSFERĘ, POZYTYWNĄ ENERGIĘ ORAZ ZA MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W SZKOLENIU.


6 comments:

 1. chyba zacznę nosić takie włosy - moje wyglądają tak po umyciu ;P

  ReplyDelete
 2. Idealne fale <3 Ja mam włosy jak druty, u mnie fale wytrzymują max godzinę :P pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 3. love the beachy waves:) it suits you so well <3

  lots of love xx

  ReplyDelete
 4. Mi również podoba się taki efekt :)

  ReplyDelete
 5. thanks for sharing this fashion blog...it's amazing collection
  scammers list

  ReplyDelete

Dziękuję za komentarz! Thank you for comment! :)